_دبی.jpg

اطلاعات تور دبی

از

تهران

به

دبی

نوع سفر

هوایی 

نام هواپیمایی

ماهان

پایه قیمت از

1,340,000 تومان

تاریخ

تاریخ شروع تور : 3 فروردین 1393 ، تاریخ  پایان تور : 7 فروردین 1393

مدارک لازم

کارت ملی ,شناسنامه,پاسپورت,ویزا

خدمات تور

بلیط رفت و برگشت با پرواز ماهان- اقامت 4 شب و 5 روز در هتل همراه با صبحانه و ناهار ترانسفر فرودگاهی-راهنمای تور -یک گشت شهری با نهار

توضيحات

قیمتها به تومان می باشد.
طبق بخشنامه هواپیمایی کشوری پرواز چارتری سوخت کامل می باشد.
پرواز چارتر و هتل گارانتی می باشد در صورت کنسلی و تغییر تاریخ و تغییر نام کل مبلغ سوخت می گردد.
نرخ کودک زیر دو سال 50.000تومان می باشد.
ارسال درخواست توسط آژنس همکار به منزله قبول قوانین پرواز چارتری و هتل گارانتی می باشد

درصورتیکه مسافر تمایل دارد در بدو ورود اتاق در اختیار داشته باشد یک شب اضافه می گردد

نام آژانس مجری تور

سالی گشت

تلفن تماس

88452588

 

با توجه به گرانی های شهر دبی بهتر است پیش از سفر به این شهر توریستی نکاتی را بدانید که سفرتان را راحت تر کند. برای سفر به دبی نیز به پیشنهادات ما توجه کنید:

1: اگر می خواهید سوار تاکسی شوید بهتر است از تاکسی های خاکستری رنگ استفاده کنید که ورودی اش پنج درهم است و بقیه مسیر از طریق تاکسی متر محاسبه می شود.

2: اگر هزینه موبایل تان برایتان مهم هست باید بدانید که موبایل تان خود به خود رومینگ می شود و باعث میشود هزینه زیادی را بابت این موضوع پرداخت کنید ولی پیشنهاد می کنیم یک کارت تلفن 30 درهمی بخرید و تماس بگیرید یا یک سیم کارت 100 درهمی بخرید. به هیچ وجه از تلفن هتل استفاده نکنید چرا که قیمتش بسیار سرسام آور است.
:3 اگر در هتل 3 ستاره به بالا اقامت دارید باید این نکته را بدانید که هر روز از ساعت 10 صبح ماشین جلوی هتل می ایستد تا شما را به صورت رایگان به ساحل و مراکز خرید ببرد .


:4 اگر به دنبال مرکز خریدی می گردید که دارای قیمت و کیفیت مناسب باشد از بین پاشاژها و مراکز خریدی که در دبی وجود دارد، «انصار مال» هم قیمت اجناسش پایین تر است هم کیفیت بهتری دارد و هم تنوع اجناسش بیشتر است.

:5در هنگام سفر به امارات و شهر دبی مراقب باشید با خود داروی کدئین دار یا داروی آرام بخش همراه نداشته باشید که اگر ماموران فرودگاه دبی متوجه شوند شما را دستگیر یا جریمه سنگین می کنند. فرودگاه دبی به ایرانی ها خیلی سختگیری می کنند و حتی ممکن است مجبور شوید کمربند و کفش های تان را درآورید تا شما را بازرسی بدنی کنند.

:6 چه در هنگام خروج و ورود به ایران و چه در دبی باید به شدت مراقب باشیدکه ماموران فرودگاه مهر ورود و خروجتان را پررنگ روی پاسپورت و ویزایتان درج شود در غیر این صورت بدجوری گرفتار می شوید و حتی ممکن است ورود و خروجتان را بصورت غیرقانونی تصور کنند.

7: تور دبی آژانسسالی گشت همه روزه با چندين پرواز داخلی و خارجی برگزار میشود که پروازهای داخلی ارائه شده با ماهان ، ایران ایر ، آسمان ، تابان و.. همچنين با پروازهای خارجی امارات و ..  برگزار ميگردد .لذا مسافرين محترم ميتوانند با توجه به ظرفيت خالي پروازها،  پرواز دلخواه خود را انتخاب نمايند . 

8:تعداد شبهاي اقامت براي تور دبی به دلخواه مسافران قابل تغییر است ليكن اين تورها معمولا به صورت سه شب و چهار روز و يا چهار شب و پنج روز از طرف مسافران رزرو ميگردد . 

9:رواديد ( ويزاي) كشور امارات متحده عربی به سه صورت ويزاي عادی ، ويزاي فوری و ويزاي خيلي فوري قابل درخواست ميباشد . 

10:ساعت چك اين و چك اوت براي هتل هاي دبی به ترتيب ساعت 14:00 و ساعت 12:00 ميباشد . مسافران محترمتور دبی در صورتی كه مايلند براي استفاده بيشتر از زمان تور خود از پرواز صبح به شب استفاده نمايند ، ميتوانند در زمان خارج از اين ساعات چمدانهاي خود را به لابی هتل تحويل داده و از گشت شهری و يا خرید استفاده نمايند . 

11: از آنجاييكه بليط و واچر هتل به صورت الكترونيكی صادر ميشود  مسافرانی كه به علت بعد مسافت و يا نداشتن وقت قادر به مراجعه به آژانس نيستند نيازي به مراجعه حضوري نداشته و مي توانند پس از ارسال تصوير صفجه اول گذرنامه از طريق فاكس يا ايميل ، مدارك تور را نيز از طريق ايميل و يا فاكس دريافت نمايند .

12:  تورهای دبیآژانسسالی گشت در هتل های با درجه سه ستاره به بالا برگزار مي شود ، با توجه به اينكه درج نرخ تور دبیبرای همه هتلها ميسر نمی باشد در صورتی كه قیمت تور دبی را برای هتل مورد نظر خود در سايت مشاهده ننموديد ميتوانيد با  بخش فروش تور دبی آژانس تماس حاصل فرمایید.

13: برای راهنمایی و بالا بردن سطح آگاهی هرچه بيشتر مسافران عزیز، نقشه و راهنمای گردشگری دبی در اختیار كليه مسافرين آژانس قرار ميگيرد .

14:مسافرانی كه تمایل دارند در جریان قیمت های ويژهتور دبی قرار گيرند ميتوانند در سایت ثبت نام کنند تا نرخ ها و آفرهای ویژه روزانه برای آنها SMS یا ایمیل گردد.

 

15:بر اساس قوانين جديد اداره مهاجرت كشور امارات متحده عربی 5 الي 15 درهم ( بسته به درجه هتل محل اقامت ) به عنوان ماليات توسط هتلها و مراكز اقامتی به صورت مستقيم از مسافران اخذ ميگردد

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید