پارک آبی وایلد وادی دبی

یکی از جاذبه های بی نظیر در دبی پارک آبی وایلد وادی دبی می باشد که در دنیا نیز حرف های بسیاری برای گفتن دارد و جزو ده پارک آبی برتر دنیا می باشد. این پارک با مساحتی حدود 5 هکتار ما بین هتل مشهور برج العرب و هتل ساحلی جمیرا واقع شده است. این  پارک به شکلی طراحی گردیده تا ساعت های مدیدی از لذت و هیجان را به جستجوگران هیجان و همچنین خانواده ها تقدیم نماید . پارک آبی وایلد وادی در سال 1999 میلادی ساخته شد و پارک جدیدی به شمار نمی آید، اما آن قدر خوب به این مرکز رسیدگی می شود که با بازدید از آن احساس نمی کنید که وسایل کهنه هستند یا محیط تمیز و به روز نیست. در واقع وسایل به روز و با کیفیت شما را درباره قدمت پارک آبی نیز به شک می اندازند. این پارک آبی به صورت کامل در فضای باز قرار گرفته و از داخلش می توانید ساحل جمیرا، برج العرب و مناظر زیبای اطراف را ببینید.

پارک آبی وایلد وادی دبی

اگر اهل خواندن داستان های کهن باشید شاید یوها یا جُحا (Juha) را بشناسید؛ جُحا یک شخصیت در داستان های عربی است که گاهی باهوش می شد و گاهی خود را به نادانی می زند. البته داستان های او در فرهنگ مردم خاورمیانه نفوذ کرده و ما ایرانی ها او را بیشتر با نام ملا نصرالدین می شناسیم. ظاهر پارک آبی وایلد وادی را بر اساس داستان های یوها ساخته اند و با ورود به آن به یاد ماجراهای او خواهید افتاد. این گونه در کنار تفریحات هیجانی گردشی هم در میان تاریخ و ادبیات اعراب خواهید داشت. البته باید بدانید یوها تنها شخصیت حاضر در پارک نیست و همچنین می توانید سندباد را نیز از نزدیک ببینید.

وایلد وادی تنها یک مجموعه تفریحی معمولی میان هزاران تفرجگاه امارات نیست بلکه توانسته جوایز کشوری و بین المللی زیادی را از آن خود کند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید