رستوران MARGAUX دبی

رستوران MARGAUX  ، رستورانی فرانسوی در قلب دبی می باشد که مدیر آن Julian Mercier پس از سالها کار در رستوران آلن دوکاس فرانسه آن را افتتاح کرده است،این رستوران را با الهام از سواحل مدیترانه ایی فرانسه با دکوراسیونی رویایی متشکل از کلبه های چوبی که شما می توانید در آن غذای خود را میل کنید ایجاد شده است. منوی رستوان نیز از غذاهای فرانسوی الهام کرفته است. پیشنهاد می کنم حتما به این رستوران بروید زیرا این رستوران بر روی خلیج فارس ساخته شده است و شما در هنگام میل غذا می توانید از مشاهده رنگ نیلگون دریا لذت ببرید.

رستوران MARGAUX دبی

رستوران MARGAUX دبی

رستوران زنگو دبی

نام رستوران زنگو برگرفته از عبارت ژاپنی (بده و بستان) می باشد که توسط آشپز معروف مکزیکی ریچارد ساندووال بر روی آن نهاده شده است،از ویژگی محبوب این رستوران نزد گردشگران تور دبی چشم انداز زیبایی به باغ Landscaped و خلیج می باشد،غذاهای این رستوران توسط دو شخص بسیار معروف (ریچارد ساندووال و اکمل انور) تهیه می شود همچنین توصیه می شود از ترشی جات جنوب شرق این رستوران  حتما میل فرمایید البته در این رستوران می توانید انواع غذاهای جنوب آسیا را با ترکیب های بسیار لذیذ و رنگ و بوی عالی نوش جان نمایید،طراحی و دکوراسیون این رستوران کاملا زیبا و منحصر به خودش می باشد،این رستوران در روزهای شنبه تا چهارشنبه ساعت ۷ غروب الی ۲ نیمه شب و در روزهای پنج شنبه و جمعه از ساعت ۷ غروب الی ۳ نیمه شب آماده ارائه خدمات می باشد.

رستوران زنگو دبی

رستوران زنگو دبی

رستوران فرانسوی ل پتیت میسون دبی

یکی از  رستوران های شیک و مجلل دبی رستوران ل پتیت میسون می باشد،منوی رستوران فرانسوی است که برای سفارش غذا از آن حتما باید از قبل رزرو داشته باشید،مواد غذایی استفاده شده در این رستوران تازه و ارگانیک می باشد،محیط این رستوران بسیار تمیز و کارکنان آن مودب می باشند،شما مسافران تور دبی می توانید ساعات خوشی را در کنار دوستان و خانواده خود در این رستوران سپری فرمایید.

رستوران فرانسوی ل پتیت میسون دبی

رستوران فرانسوی ل پتیت میسون دبی

رستوران حاتم دبی

رستوران حاتم یکی از رستوران های ایرانی واقع در دبی می باشد که با ارائه انواع غذاهای ایرانی در وعده های ناهار و شام پذیرای مهمانان تور دبی می باشد.این رستوران با دارا بودن انواع خورشت ها و کباب ها از سراسر دبی ایرانی ها را به خود جذب می کند علاوه بر تنوع غذا کیفیت و قیمت مناسب دلیل بر شهرتش بین مسافران گشته است.فضا و دکوراسیون سنتی این رستوران در قلب دبی باعث حس راحتی شما در این رستوران می شود.

رستوران حاتم دبی

رستوران حاتم دبی

رستوران گلستان دبی

یکی از رستوران های پر طرف دار در دبی رستوران گلستان می باشد که در خیابان گارهود واقع شده است.محیط این رستوران بسیار شیک و روح نواز می باشد. از مزایای این رستوران طبخ غذاهای بین المللی که کاملا باب میل ایرانیان می باشد است.شما مسافران تور دبی جهت برگزاری مراسمهای با شکوه و بی نقص برای مناسبت های مختلف می توانید از این رستوران استفاده نمائید،کارکنان این رستوران بسیار مودب،مواد اولیه کاملا تازه و منوی رستوران فوق العاده متفاوت می باشد.

رستوران گلستان دبی

رستوران گلستان دبی

رستوران فیش هات دبی

رستوران فیش هات یکی از رستوران های با قیمت مناسب در دبی می باشد که در منطقه عود میثا و پشت مرکز خرید کاریشما قرار دارد. همان طور که از نام این رستوران پیداست این رستوران یک رستوران دریایی است که انواع غذاهای دریایی را سرو می کند. اگر نگاهی اجمالی به منوی این رستوران بیندازیم نام غذاهایی مانند فیش اند چیپس، حموص، ماهی مالاباری، ماهی محلی، ماهی اسپایسی و خرچنگ به چشم می خورد. مواد غذایی استفاده شده در این رستوران دارای برچسب حلال می باشند و دارای بهترین کیفیت هستند. شما مسافران تور دبی می توانید برای صرف غذا به این رستوران مراجعه کنید و یا غذای خود را به صورت تلفنی سفارش داده و در هتل دریافت کنید.

رستوران فیش هات دبی

رستوران فیش هات دبی

رستوران پیرشیک دبی

این رستوران بر روی آب های خلیج فارس و در مکانی رویایی در انتهای یک اسکله چوبی قرار دارد. این رستوران یکی از بهترین رستوران های دبی است و در دو سال 2010 و 2014 به عنوان بهترین رستوران دبی شناخته شده است. رستوران دارای دو محیط سرپوشیده و روباز است که با توجه به فصل های مختلف سال ، شما مسافران تور دبی می توانید مکان نشستن خود را انتخاب کنید. غذاهای رستوران انواع غذاهای اروپایی و دریایی هستند که توسط سرآشپزهای مطرح دنیا طبخ می شوند. ساعت کاری رستوران ظهرها از 1 تا 3 و شب ها از هفت تا 11:30 است که می توانید با رزرو قبلی از آن استفاده کنید. 

رستوران پیرشیک دبی

رستوران پیرشیک دبی

رستوران صدف دبی

گردشگران عزیزی که به غذای ایرانی عادت دارن،رستوران صدف یک رستوران ایرانی می باشد که در قلب دیره دبی واقع شده است این رستوران با منوی ایرانی عربی خود پذیرای مهمانان تور دبی می باشد،همچنین منوی ایرانی این رستوران گاز منوهای تاپ تهران هم کامل تر می باشد،کلیه غذاهای این رستوران با بهترین مواد اولیه تهیه شده است البته قابل ذکر می باشد که محیط رستوران بسیار شیک و مطبوع همراه با موسیقی زنده برای توریست های عزیز است.

رستوران صدف دبی

رستوران المحاره دبی

یکی از ده رستوران برتر دنیا رستوران المحاره (صدف) دبی می باشد که دسترسی به آن توسط یک زیر دریایی شبیه سازی شده امکان پذیر است و آکواریوم های زیبایی را نمایش می گذارد.این آکواریوم ها در بر گیرنده بیش از یک میلیون لیتر آب است. شیشه آکواریوم از اکریلیک ساخته شده و برای کاهش تاثیر بزرگ نمایی حدود 18 سانتی متر ضخامت دارد،این رستوران ها در هتل برج العرب قرار دارند.

رستوران المحاره دبی